1st Qtr Honor Roll 2017-18

CRESTWOOD SECONDARY CAMPUS

Honor Roll

1st Marking Period 2017-2018

7th Grade

 Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 Zain Ansari, Trista S. Ball, Khristian C. Banks, Morgan A. Bauch, Ceanna E. Belisle, Joelene Benjamin, Magnus M. Bibla, Juliet R. Biscotti, Owen C. Blazick, Collin M. Bogdon, Jean L. Bonn, Zachary R. Brannigan, Conor J. Buckley, Sheila M. Canaii, Jacob Caplan, Isabella A. Caporuscio, Camryn E. Collins, Andrew T. Conklin, Gabriel M. Deckman, Faith Delay, Anna R. DeSino, Destiny A. Diehl, Annabel Dobash, Kylie E. Doherty, Caitlin A. Dushanko, Jacob J. Evans, Braiden C. Fallbright, Paige M. Fallbright, Madison E. Foley, Tyler M. Furedi, Julia K. Glowacki, Jessica Graziano, Ainslee E. Green, Hayden J. Greenberg, Emma Guydish, Jaidyn N. Helmbold, Cadence Hiller, Joshua R. Hilpp, Kennedie L. Huber, Aidan A. Jardine, Olivia A. Jardine, Michaiah H. Johnson, Madison A. Jolie, John K. Jones, Raymond Joseph, Emma L. Kamowski, Olivia R. Kamowski, Mia Kane, Joseph P. Kraynak, Kayla E. Kresge, Nicole A. Langan, Dakota D. Langlitz, Brooke Lapinski, Grace E. Legg, Kaitlyn E. Leicht, Scott W. Lenio, Anthony L. Lettieri, Saige R. Magagna, Evyn S. Makowski, Kaitlyn E. Martin, Julianna M. Martz, Ellen E. Morris, Sean J. Munson, Andrew S. Murawski, John R. Nixon III, Julia K. O'Donnell, Ella Panzik, Grace C. Pasternick, Caitrin R. Perry, Mia J. Pollack, Tessa J. Pollack, Andrew J. Poyer, Willow R. Richman, Riley E. Robbins, Kellie E. Rother, Levi C. Schuler, Noah R. Schultz, Luciano S. Schwartz, Polina Serbina, Robert Shafer, Emma K. Sheloski, Aidan C. Simko, Christopher Smolenak, Abigail A. Spaide, Ryan Stencavage, Anna A. Stibick, Alexis N. Stofko, Rebecca M. Tirpak, Emma C. Vanchure, Jolie E. Weiss, Catherine G. Ziegler

 

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Alison C. Andes, Grace Bovey, Jayden T. Brooking, Victoria A. Butler, Frances Cardenas, Madison E. Casey, Leeann B. Cramer, Jacob R. Dopp, Samarya Q. Dupree, Gabriel J. Glassic, Allyson M. Gordon, Stephen P. Grimm JR, Ammie P. Grushke, Connor M. Herron, Benjamin M. Keil, Riley G. Kompinski, Makenzie G. Maguire, Hunter S. McLaughlin, Isaac C. Mertz, Grigorie Mocanu, Samantha A. Olszyk, Grace E. Osiecki, Grace E. Pachick, Makayla T. Rutchauskas, Jesse J. Rybak, Lauren M. Schmude, Zachary R. Sheloski, Keegan A. Shoemaker, Jodi L. Simonton, Joseph Skipkoski, Elizabeth C. Sodergren, Mikayla B. Toney, Lucille M. van den Berg, Julia A. Vogt, Maxwell J. Wagner, Brenna M. Wehrenberg, Alexander J. Wiedlich, Luke S. Wielgopolski, Mason M. Zavistoski, Kennedy Zlockie,

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Michael E. Antosh, Marlena N. Bednar, Keegan L. Behrens, Audrey Boellmann, Aidan P. Brozena, Brandon A. Burbank, Nicholas Cesario, Trevor J. Dean, James M. DeSino, Aimee C. Garcia, Noah A. Garraoui, Dylan A. Gower, Noah W. Jakubowski, Ryan M. Kachurak, Oliver B. Larrabee, Weston Medvetz, Sean A. O'Boyle, Tia O'Neill, Kaylee Rushton, Skyler E. Saullo, Lily C. Smith, Megen E. Stolpe, Emily L. Toronzi, Frank J. Usavage, Olivia R. Wasco, Chase B. Weaver, Jack T. Andrews, Kaleb W. Benjamin, Jenna Brugger, Santino A. Casarella, Benjamin Chmiola, Rori T. Davis, Thomas R. Giraldi, Joshua P. MacDonald, James A. Modrovsky, John R. Plante, Andrew C. Sechleer, Devin Shaw, Gabrielle D. Vencak, Luke S. Barry, Madison I. Brewington, Olivia V. Chappell, Logan T. Clark, Kyle M. Halbrook, Aidan J. Hoeft, Nicholas M. Humen, Robert T. Knight, Cole J. Kranson, Justin S. Miller, Nick L. Miscavage, Joseph E. Moratori, Maria Rilko, Owen M. Weaver, Brady N. Womer, Caleb Yenchik, Lyndsay M. Anderton, Brendan P. Dennis, Noah D. Fawbush, Aaron E. Gorka, Daniel S. Kernan, Justin D. McCune, Courtney Mikitka, Logan J. Price, Bree A. Reilly, Ashlyn E. Slusarczyk, Madison E. Van Gorden, Haris R. Zia

 

8th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Erin E. Barno, Nathanael P. Barron, Kyla J. Benfield, Makayla Breslin, Jack F. Brumagin, Sydney E. Bruno, Victoria M. Casarella, Natalie Charton, Kevin H. Cheng, Athena Chin, Paige E. Collins, Aubrey E. Colo, Molly K. Demarzo, Kate E. Fenstermacher, Kira Fenwick, Raina J. Fountain, Emma Gomes, Nash E. Greene, Shannon Griffiths, Christopher E. Hannon, Jadyn Hooper, Dhara Javia, Lauren R. Kalinowski, Zaiden Kaminsky, Emily R. Kline, Katherine A. Kogoy, Joshua R. Kollar, Jessica Koptcho, Abbey R. Krzywicki, Samantha Kulp, Morgan Lawson, Claire Lenio, Megan McGovern, Megan McLaughlin, Arwaa Mehran, Megan Mills, Ruth Mullisky, Jessica Niznik, Joshua D. Partington, Angelo J. Passante, Tanisi J. Patel, Stephanie L. Pollock, Julia Poncavage, Olivia L. Richards, Grant E. Rose, Benjamin H. Rossi, Jaden Scott, Elizabeth A. Sheldon, Ethan Shudak, Abbey Smith, Zoe A. Stewart, Nathan D. Thomas, Ava Wanchisen, Kayla Witinski, Derrick Xie, Quinn K. Zabiegalski, Andrew Zheng, Darran Zimmermann JR, Jessica Zimmermann, Nicole Zurawski

 

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Emily E. Barley, Myatalia Barna, William N. Everett III, Tristen M. Gallagher, Allison D. Gugliotti, Carter Laubach, Parth Patel, Sarah J. Russell, Brandon Schwartz, Sara Bonn, Hailey S. Borsuk, Sydney Charton, Adele M. Dougherty, Nolan S. Dunnum, Nicholas D. Gutkowski, Joseph A. Gzemski, Logan A. Haddix, Genavive M. Januszewski, Riley Koch, Krista L. Papura, Gracie Sinclair, Aidan J. Verdekal, Adam Wood, Joshua Fisher, Melanie Golden, Ava M. Groth, Grace Rusinko, Isaac M. Saullo, Conner Scheffley, Emily Woss, Bisma Chaudhry, Ryan H. Covelens, Anthony B. Dangio II, Leah Dietrich, Evelyn S. Kilburn, Hannah O. Lasoski, Connor S. Murtha, Reece Mylet, Chase Pugh, Chloe Pugh, John V. Scanlan, Ava J. Usavage, Taylor Wine, Aidan M. Gierszal, Madison Hudak, Johana E. Kernan, Benjamin G. Ziegler

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Bryce E. Vieney, Samuel Biscotto, Hailey Clark, Greer O. Gavin, Nadia Peimany, Liam D. Petty, Olivia Aigeldinger, Kayleigh Derwin, Rachel K. Stover, Abigail G. Wisdom, Braylen Feist, Hunter C. Harahus, Dahmon Heath, Brooke E. Keil, Samantha Kress, Declan P. Palmiero, Isabella M. Ramirez, Blake E. Raudenbush, Nathan J. Weaver, Emma Domzalski, Zachary Harrison, Trent G. DiLodovico, Emily Merrel-Stiller, Andre Nasiatka, Seth M. Otte, Victoria J. Thomas, Lauren Amend, Julia A. Dixon, Colbey Gallagher, Julia Lazo, Allyson J. Sodrosky, Annabelle R. Witkowski, Nidhi H. Patel, Sarah J. Rogan, Javier I. Torres-Fabian, Grace D. Anstett, Cadence A. George, Vinnee Paternoster, Vanessa E. Paul, Abigail M. Pyle, Kelsey Rinehimer, Hunter Rolles, Evan Wejkszner, Linsey Gluc, Sophia K. Novrocki, Madison M. Reilly, Ricardo Reluzco, Kiara B. Schry 



9th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Mitchell E. Awdakimow-Stec, Hana Bader, Samantha Beers, Hillary R. Blazick, Avery N. Bogdon, William J. Bogdon, Jessy E. Bruzgulis, Jalyn G. Cook, Nicholas J. Curry, Alexandria M. Feisel, Elizabeth L. Glowacki, Victoria Harper, Derek Jankowski, Madison T. Jeckell, Eric P. Johnson, Julia H. Johnson, Nicole A. Joseph, Emily Kalada, Breanna Kijek, Samantha Kotarsky, Ethan J. Lieberman, Alexandra L. Lipinski, Mark S. Matysczak, Mallory E. Moratori, Marley A. Myers, Priyal Patel, Brooke Rinehimer, Kaitlyn M. Ritsick, Ciera C. Rybak, Nicholas P. Schwartz, Dillon E. Shaw, Lily Snyder, Maddux Testa, Molly J. Truszkowski, Keilan A. Verdekal, Jaden L. Weiss, Trey A. Zabroski, Jacob M. Zaleski, Michael D. Zaleski

 

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Samantha Andes, Zachary T. Antosh, Yashu Bansal, Kyle A. Barley, Ariana Bewighouse, Carly G. Bono, Faith E. Brandt, Kyle Buchanan, Trevor Bukowski, Aryanna R. Burke, Ashleigh M. Button, Kristen M. Carter, Emilee Crawford, Avery L. Czapla, Matthew Dean, Caleb R. Deckman, Brenden Demarzo, Blake A. Dompkosky, Brayden Fenwick, Alexander Fisher, Lily J. Glander, Madalynn T. Gregory, Ryan T. Harding, James Hawley, Bailey Hayes, Helena I. Jardine, Khushi E. Kansal, Abigail M. Karassik, Taylor L. Kline, Gavin Kosko, Ryan Kostiuk, Nicholas A. Kreuzer, Melanie Levier, Nicole M. Macfarlane, Stone M. Magagna, Julia Martin, Sara J. Mascelli, Nicholas R. Matthews, Alyse A. McKennetts, Caitrin Mullisky, Kaylin Munley, Colin J. Novatnak, Noah J. Partington, Prisha S. Patel, Shivani P. Patel, Ryan M. Petrosky, Hunter J. Piech, Abigail Roman, Julia T. Rose, Karlie E. Searing, Michael J. Sheldon, Kaitlyn A. Smith, Jillian A. Taleroski, Jamie M. Thomas, Marcus A. Vieney, Reece A. Wagner, Samuel Webb, Mason Webby, Brianna M. Wickiser, Kahley E. Williams, Taylor A. Yeager, Bennett A. Yermal, Arron Yocius, Rachel E. Zingaretti, Jeffrey I. Zoebisch

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

 

Trinity A. Allen, Logan Arnold, Margaret A. Bastemeyer, Krista B. Boardwine, Ava Boellmann, Sheradyn E. Boris, Marisa Brown, Jeremy Buzak, Chloe Caplan, Cameron Chalk, Alex H. Covelens, Corey M. Craine, Emily A. Davidson, Vincent D. DeMarco, Lily K. Dennebaum, Kaila P. Derr, Michael J. Enochs, Jacob M. Eroh, Paul Feisel, Nicholas Fey, Emma L. Fisher, Olivia R. Fisher, Adam S. Garraoui, Sonia A. Getten, Joseph M. Gola, Jacob Gower, Kurt E. Grenzberg, Michael A. Hall, David A. Hiott, Sarah Jacob, Ryan Januszko, Danielle Jones, Jareth D. Jungermann, Anna Kahlau, Ella Kaminski, Sabrina Kaslavage, Noah H. Kendra, Avery M. Kovalchik, Kelsey M. Kulak, Julien C. Lacoste, Adam Litchkofski, Brennan C. Magin, Luna M. Maron-Barbrie, Alayna K. Martinchek, Justin C. McCue, Marissa McCune, Estrella M. Mendoza, Zackary J. Mudlock, Kyle D. Novak, Johnny Olejnik, Collin Palmiter, Angelica S. Pares Alicea, Austin Payne, Jessica C. Peterson, Matthew D. Potter, Noah R. Prokarym, Soleil K. Reese, Griffen Riccio, Justine Rilko, Jordon K. Roberson, Nicholas Ruggeri, Mychal A. Sarluca, Alexander D. Sattof, Matthew Smith, Andrew J. Sodergren, Brittany L. Watt, Keirsten A. Whitmire, Trystan T. Wielgopolski, Zachary A. Wiernusz, Elliott Williams, Dmitri Yarczower

 

 

 

10th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Madelyn Adamczyk, Rianna Ambosie, Britney Amigon, Zachery J. Andrews, Emily Ankiewicz, Alexis R. Armstrong, Makayla E. Ball, Andrew J. Barno, Cassidy E. Brumagin, Jocelyn L. Cussatt, Gene Daisey III, Ashleigh Delay, Cortney E. Dushanko, Anthony J. Gesford, Payton J. Glynn, Daniel Gomes, Charles Helmbold, Madison Hiller, Allison E. Lunney, Connor Olenginski, Nihar Patel, Robert Pellegrini, Emily Roberts, Donald J. Shaw, Matthew A. Shiplett, Madyson Sobolewski, Kayla Supkowski, Samantha Thorpe, Brooke Weiss

 

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Aaliyah L. Beers, Jay A. Bhavsar, Nicholas M. Blockinger, Nicholas Brown Anthony J. Caporuscio Angelina Chin, Raymond Chitswara, Brian A. Costello, Megan Cragle, Kira S. Davis, Sarah Deets, Riley Dennis, Chloe G. DeSanto, Brenden Ehret, Thilda A. Engstrand, Lilly A. Fraley, Timothy Gallagher, Gabriel A. Gardner, John A. Gaughan, Michael Geroski, Chloe E. Greene, Evan Grevera, Allyson O. Helfer, Rachel G. Hudock, Nathan Kamowski, Natalie Klimek, Kaitlin N. Kline, Ian Koons, Breena Kravchick, Carrie L. Kraynak, Hannah M. Kresge, Jenna Lines, Hailey Mago, Francisco A. Mendoza, Robert W. Murawski, Matthew Niznik, Nicole Ann R. Orlando, Madeline E. Palmiero, Mahtab Peimany, Alexander J. Post, Kevin D. Regep, Isabela M. Reluzco, Sarah Richards, Charles C. Ruckle III, Chad H. Russell, Kirsten R. Scheffley, Courtney B. Siejak, Dillon J. Skupski, Justin A. Sterling, Allie R. Stover, Emily M. Sulkowski, Natalie A. Thomas, John Van Fossen, Dalton Vencak, Matthew M. Venturi, Abigail G. Waite, Sarah Zaleppa

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

 

Alicia M. Armstrong, Robinderpal S. Bahl, Hendrik J. Bastemeyer, Minh T. Bauch, Nicolas W. Biros, Evan S. Burleson, Tyler Cesario, Emilie M. Chappell, Eza Chaudhry, Laetham D. Dahms, Mariessa Dauksis, Lauren DeSousa, Linsee G. Dillon, Nathan Z. Dunsmuir, Alexander J. Elsasser, Jesse E. Evancho, Evan Feng, Christopher J. Ferraccio, Kollin Flaherty, Christopher T. Garren, Samuel D. Glowacki, Chase P. Govan, Olivia E. Grigas, Tyler D. Haasis, Alexander Hischar, Layla S. Howell, Colby L. Jones, Daniel J. Jones, Zachary Jones, Daniel Kaczmarczyk Sydney M. Karchin, Sydney M. Kearney, Kaya Klepaski, Dylan J. Kronick, Bridget Leroy, Luke M. Lysiak, Madyson E. Maldonado, Wyatt J. Malia, Samantha N. McGlynn, Noah L. Meckes, Kyle A. Mendenhall, Cassondra H. Menn, Peyton Miller, Ryan M. Miller, Brooke M. Moran, Joseph Olszyk, Astara E. Passante, Carly G. Pennington, Derek Petrochko, Jamesdean Pickett, John Pollack, Evan M. Priest, Sierra N. Prokarym, Abigail R. Reilley, Dwayne P. Rockey, Alexis J. Smith, Erin M. Smith, Ryan R. Smith, Hannah Sobolewski, Luke A. Spaide, Matthew J. Stopper, Garrett Swank, Samuel Taney, Joshua Van Gorden, Ashanty M. Vargas, Scott Whitonis, Emily Wrobleski, Mackenzie Yenchik, Allison L. Zaprazny

 

 

11th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Kristen N. Andrews, Nina E. Atie, Michelle M. Bernetski, Claudia K. Brown, Francis Casarella, Emma G. Colo, Chyanne R. Cook, James J. Curry, Olivia C. Donnini, William J. Green, Lilly Greene, Olivia C. Grozio, Taylor C. Grozio, Erin M. Hines, Emma M. Janosczyk, Kristen L. Kania, Leah J. Karassik, Elizabeth G. Katulka, Mackenzie L. Kile, Samantha L. Legg, Brooke P. Lieberman, Abby L. Lipinski, Evan M. Lunney, Riley C. Magin, Madison M. Maguire, Rachel T. McFarland, Delani M. Munson, Mary M. Murphy, Haley N. Naperkowski, Bethany J. Newell, Jena R. Niewinski, Cameron A. O'Neill, Miranda G. Pagarelski, Dhruv J. Patel, Lauren D. Rose, Katherine R. Sklarosky, Miranda A. Slosky, Megan B. Sypniewski, Isabella A. Termini, Krystin L. Thomas, Madison Weiss, Katelyn J. Whetstone, Daniel I. Whitman, Jessica E. Whitman, Elizabeth M. Williams, Reayanne C. Yokimcus

 

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Lauren Andrews, Shanay T. Baker, Blaine A. Baloga, Daphne E. Belisle, Gabrielle A. Booth, Camden Boris, Kelsey A. Brunn, Theodore M. Brush, Jaclyn P. Cavanaugh, Michael W. Ceklosky, Korina J. Cheng, Dina A. Clark, Abigail J. Davis, Nathan M. Dopp, Sean J. Dunay, Mary S. Eroh, Cody Fisher, Sean T. Foley, Marta F. Fraga Arroyo, Maxamiliano F. Gariano, Stanley E. Gluc, Ashley E. Gola, David J. Gugliotti, Virginia M. Gugliotti, Sara M. Hall, Jeremy P. Harper, Abigail E. Harrison, Hubert D. Herrera, Sarah J. Hoeft, Coit P. Holbrook, Elijah Kalada, Alyssa M. Konschnik, Catherine A. Kostin, Alexander J. Lutz, Henry A. Mago, Kelly A. Massaker, Michael McCarthy, Jason I. McIlvain, Alaina R. Page, Chase A. Passman, Trusha P. Patel, Sarah N. Pavlick, Rachel H. Penney, Anthony F. Poyer, Jonathan A. Rader, Kaitlyn A. Rossi, Patrick B. Rother, Payton L. Safka, Matthew L. Shipton, Brandi L. Shovlin, Jacob J. Smith, Madison A. Smith, Michael R. Smith, Caroline B. Sromoski, Liam A. Stone, Katherine M. Thomas, Michelle C. Timinsky, Jennifer M. Van Kirk, Rachel J. Walker, James P. Walsh, David Wan, Aliyah M. Wilson, Morgan Witinski, Jessie Zhang, Jason A. Zingaretti

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

 

Tiffany A. Augusto, Zachary Ayre, Eric Biddinger, Justin M. Cease, Anthony M. Daddio, Casey B. Davidson, Madisyn A. DiLodovico, Hailey M. Epp, Robert G. Figmic, Bryce A. Gavin, Joseph H. Graybeal, Nicholas E. Grosek, Nathan Haddix, Aaron M. Halbrook, Curtis E. Hannon, Melissa D. Herrera, Ashley E. Hilenski, Justin R. Kachurak, Robyn E. Knight, Christopher M. Kremski, Jacob J. Krommes, Brandon M. Krupa, Tyler P. Lecompte, Nina A. Limongelli, Christopher R. Miller, Jake J. Miscavage, Sean P. Murphy, Connor F. Novatnak, Isabelle A. Otero, Noah Pachick, Michael V. Palmiero, Joshua Pandya, Jacob G. Parker, Nina A. Perry, Riley D. Piontkowski, Dylan J. Price, Morgan M. Rinehimer, Jayde A. Schuler, Lauramarie Strage, John R. Supko, Alexis L. Tosline, Brian J. Ulrich, Elizabeth K. Wegener, Jacob Wells, Hannah O. Wielgopolski, Evie L. Williams, Eric J. Yedloski

 

12th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Shane R. Angle, Zarqua Ansari, Sydney M. Cantwell, Shelbi R. Clark, Katherine M. Coslett, Carina D'Souza, Jade A. Fallbright, Alexandria M. Gierszal, Abigail C. Glynn, Paige A. Gould, Owen A. Grigas, Harry P. Haydt, Kiera E. Hinkle, Sara R. Hopkins, Holly A. Jones, Sarah E. Kalada, Clayton J. Kimsal, Wyatt J. Kindler, Aaron R. Kleger, Kevin R. Klusewitz, Evan M. Knapp, Natasha Koslop, Madison J. Krawontka, Sarah A. Macko, Ifrah Mehran, Neha Metgud, Paul J. Mikolajczyk, Shane W. O'Rourke, Kurtis M. Orrson, Shiv P. Patel, Thomas J. Perillo, Lauren S. Reidinger, Christopher J. Ribar, Spencer A. Riccio, Kaitlyn J. Roberts, Thomas T. Roberts, Caden T. Rozitski, Joshua M. Rusinko, Michael C. Schwab, Lauren E. Shiplett, Andrea M. Shipton, Gailey E. Shonk, Matthew W. Snyder, Sydney E. Sobolewski, Jasmine K. Sodhi, Elizabeth L. Sulkowski, Jacob T. Swartwood, Matthew J. Taleroski, Taylor A. Tomalinas, Nicholas M. Toronzi, Ethan L. Van Gorden, Nicholas Vital, Eric D. Witner, Megan R. Wood, Colin E. Wrobleski, Michael J. Wyda, Yasin Yapis, Matthew R. Zwiebel

 

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Christopher J. Argenziano, Javain M. Baker, Austin J. Banks, Patricia A. Beers, Alyssa M. Bennett, Brianna E. Booths, Robert W. Briggs, Jennifer I. Brown, Brandon M. Brozena, Samantha E. Brumagin, Cassidy Bryk, Nicole Buchman, Brett E. Caladie, Devon W. Carpenter, Patrick J. Colo, Kimberly M. Conrad, Cassandra R. Cooper, Grant R. Cormier, Ryan K. Deem, Julia C. Fey, Von A. Gushka, Hannah M. Hilpp, Amber L. Hughes, Andrew R. Januszko, Reed Karaska, Kathryn Karpinski, Kyleigh J. Kline, Anthony J. Kovalchik, Kaitlyn M. Lassiter, Molly Maley, Liam M. Martinchek, Elizabeth A. Martz, Alexis D. McLean, Audralaine N. Mentrikoski, Timothy P. Mikolaichik, Brianna M. Mills, Edward J. Morrison JR, Sean M. Phelan, Gabriella M. Ramirez, Elizabeth Scanlan, Alyson J. Sedon, Cassandra Shuleski, Kevin W. Smith, Matthew N. Tirpak, Brandon A. Whitman, Jesse J. Williams, David J. Wint, Abigail M. Zaleppa, Nikolas E. Zasada

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Brandon O. Andras, Vanessa E. Atie, Abigail N. Bielecki, Hanna M. Birk, Lyndsey E. Blackwell, Kaitlyn M. Bobeck, Robert L. Bonar, Gianna L. Brogna, Matthew J. Brunetti, Nicholas S. Brunetti, Robert W. Bueg, Corey J. Chalk, Amanda C. Craine, Elizabeth A. Cussatt, Justin T. Darden, Andrew R. Dean, Kyle M. Dotzel, Haley Dow, Julia N. Dreyfus, Nicole Y. Farah, Julia Filchak, Gustin G. Gariano, Natasha M. Geisler, Dylan T. Gesford, Justin R. Glowacki, Michael J. Golden, Ronald C. Grevera, Elizabeth C. Harding, Dana E. Harris, Michelle A. Heller, Spencer J. Hockman, Matthew F. Jasnoski, David Johnson, Connor R. Kaminski, Matthew Kelly, Evan T. Krapf, Kayla A. Kulp, Chloe R. Lacoste, Matthew J. Lunney, Jacob S. Maher, Wesley I. Mahler, Julia J. Makowski, Juliauna A. Mason, Jared J. McCune, Joseph S. Menn, Kyle W. Metzger-Pahler, Laura E. Miller, Arden R. Morgans, Morghan C. Murphy, John L. O'Boyle, Prit N. Patel, David J. Perrins, Michael J. Picataggio, Lauren N. Piercy, Abigail M. Post, Mackenzie W. Puterbaugh, Jordan N. Rinehimer, Mark A. Rojas, Robert R. Ruda, Anthony M. Ruggeri, Brian R. Saake, Jeffrey E. Schmude, Brittany L. Schwartz, Shandi L. Singer, Victoria R. Smolenak, Wyatt J. Steltz, Rachel L. Swanson, Skylar Tombasco, Kayla E. Van Kirk, Brett R. Vital, Jacob Weisgable, Michael J. Williams, Justin C. Yackiel, Michael A. Yedloski, Aidan J. Zabiegalski, Braden T. Zlockie